busy do Holandii

ZorroTrans - busy do Holandii, Belgii i Niemiec

ZorroTrans S.C. Małachowski & Gruziel, to firma zajmująca się przewozem osób na trasie Polska – Holandia, Niemcy i Belgia. Działamy na podstawie licencji Ministerstwa Transportu oraz Certyfikat Kompetencji Zawodowych.

Nasza flota to nowe, 9-cio osobowe busy marki Renault Trafic. Busy te wyposażone są w klimatyzację, wygodne fotele, pasy bezpieczeństwa, ogrzewanie postojowe, zasilanie 220 V i najnowszy system GPS. Przewóz osób to odpowiedzialna praca, dlatego nasi kierowcy to wysokiej klasy specjaliści w transpocie osobowym. Świadczyć o tym mogą certyfikaty i licencje przewozowe. Bezpieczeństwo naszych pasażerów jest najważniejsze, dlatego zapewniamy podwójną obsadę kierowców. Również na czas przejazdu naszymi busami, każdy pasażer objęty jest ubezpieczeniem. Podróż z nami, to komfort, wygoda i relaks przy oglądaniu filmów podczas podróży.

Obszar naszego działania to województwa:
– lubuskie
– zachodniopomorskie
– kujawsko-pomorskie
– wielkopolskie.

W naszej ofercie znajdą Państwo również przewóz paczek, korenspodencji, przekazów pieniężnych i rowerów. Przewóz ten świadczymy na trasie Polska – Niemcy – Holandia i w żaden sposób nie koliduje on z przewozem osób. Kolejną usługą jaką oferujemy jest wynajem busów pasażerskich z kierowcą na trasie krajowej, jak i międzynarodowej. Jest to idealna rozwiązanie dla firm, instystucji publicznych, szkół czy wyjazdy przyjaciół.

ZorroTrans S.C. to profesjonalizm i bezpieczeństwo na drodze. Oferujemy co piąty przejazd do 50% taniej. Dbamy o swoich stałych i przyszłych klientów.

Zapraszamy do naszych fanpage’ów na sportalach społecznościowych Facebook i Google+ oraz na naszą stronę internetową www.zorrotrans.pl.

Szerokiej drogi!

ZORROTRANS S.C.
Małachowski & Gruziel

ul. Wróblewskiego 46A/1
66-400 Gorzów Wlkp.

tel. +48 539 255 255 (Polska)
tel. +31 683 314 456 (Holandia)

biuro@zorrotrans.pl
www.zorrotrans.pl