Wypoczynek wakacyjny w Kołobrzegu

Willa Amber to pensjonat w Kołobrzegu z kilkudziesięcioletnią tradycją w świadczeniu usług hotelowych i noclegowych. Przez cały okres naszej działalności podnosimy komfort noclegów w naszym pensjonacie z zachowaniem odpowiednich cen. Nasz pensjonat to idealne miejsce na spędzenie wakacji przez całą rodzinę, wyjazdów integracyjnych, wycieczek klasowych czy grup integracyjnych. Zapraszamy wszystkich miłośników polskiego wybrzeża na wspaniałą przygodę z mikroklimatem, ciekawymi atrakcjami turystycznymi czy podróżników z plecakiem.

Noclegi w pensjonacie

Do dyspozycji naszych gości mamy 15 pokojów 1,2,3-osobowych. Świadczymy usługi noclegowe na wysokim poziomie, które doceniane są przez naszych gości. Pokoje zapewniają wysoki standard pobytu, a na wyposażeniu są: meble, telewizor, radio, ręczniki, podstawowe naczynia. Zapewniamy domowy, rodzinny i ciepły klimat dodając drobiazgi, takie jak obrazy, świeże kwiaty w wazonie czy czasopisma do poczytania. Niektóre pokoje mają lodówkę na wyposażeniu.

Nasi goście mogą również skorzystać z aneksu kuchennego, który zaopatrzony jest w niezbędny sprzęt kuchenny: kuchenkę mikrofalową, kuchenkę elektryczną, stół z krzesłami i lodówkę. Można spokojnie i dobrze ugotować smaczny posiłek przed wyjściem na plażę lub po przyjściu z plaży. Tym samym oszczędzając czas i pieniądze.


Kwatery prywatne

Nasi goście mogą dobrze i ładnie wygladać podczas wakacji, ponieważ do dyspozcji gości jest żelazko i deska do prasowania. Żadna Pani nie pozwoli sobie na pognieciony kostium kąpielowy, prawda? Zapraszamy do skorzystania także z leżaków, parawanów i koców na plażę.

Kwatery prywatne cieszą się wielkim powodzeniem wśród miłośników wycieczek rowerowych ze względu na dyspozycję miejsca, jak i rowerów wyposażonych w foteli dla najmłodszych pociech. Cała rodzina może w świetny sposób zwiedzić nasze piękne miasto Kołobrzeg, jednocześnie dotleniać organizm świeżym, morskim powietrzem. A jest co zwiedzać. Liczne atrakcje turystczne, takie jak: Latarnia Morska, Baszta Lontowa, Pałac Brunszwickich zachęcają do poznania ciekawych historii miasta.

Po całym dniu rozrywek na plaży i na mieście polecamy chwilę spokoju w naszym ogródku przy pensjonacie. Ogród to spokojne, ukwiecone miejsce wypoczynku w altance na ławeczkach oraz okazja do grillowania. Do dyspozycji w ogrodzie jest miejsce grillowe, gdzie warto posiedzieć do późnych godzin nocnych.

Kołobrzeg

Willa Amber to pensjonat w sercu Kołobrzegu. Warto przyjeżdżać do Kołobrzegu, ponieważ mamy najpiekniejszą i najszerszą plażę na wybrzeżu. Nowo odremontowane molo przyciąga rzeszę turystów z całego kraju. Gruntowny remont największej żelbetonowej kontrukcji molo zwiększył walory turystyczne Kołobrzegu.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego miasta Kołobrzegu oraz skorzystania z naszej oferty noclegowej. Pensjonat Willa Amber z otwartymi rękoma przywita każdego turystę i sprawi, że będzie odwiedzał nas przez cały rok.

Nasz pensjonat służy dobrym noclegiem oraz wspaniałą rodzinną atmosferą.

Serdecznie zapraszamy.

Podobne artykuły...