Serdecznie witamy w naszym serwisie

Serdecznie witamy w serwisie „Za Chlebem”. „Za Chlebem”, to portal poświęcony pracy i życiu za granicą.

Dzięki zniesieniu granic wewnątrz Unii Europejskiej wielu z nas postanowiło opuścić kraj i wyjechać w poszukiwaniu lepszych perspektyw. Motywacje wyjazdu bywają bardzo różne. Niektórzy wyjechali tylko w poszukiwaniu lepiej płatnej pracy, inni, bardziej zdecydowani, postanowili swoje losy związać na stałe z jednym z europejskich państw. Są z pewnością i tacy, którzy wyjechali z Polski w poszukiwaniu przygody.

Jakiekolwiek przyczyny legły u podstaw decyzji o wyjeździe jedno jest pewne – życie na emigracji, w obcym kraju, to wielkie wyzwanie. Inny kraj, inne obyczaje, system prawny i styl życia – wszystko to sprawia określone trudności, wymaga wysiłku i uwagi, by właściwie zaadaptować się do nowych warunków.

Niewątpliwie każda użyteczna informacja o naszych nowych ojczyznach, o zwyczajach, przepisach, niuansach codziennego życia jest na wagę złota. Temu służyć ma niniejszy serwis. Będziemy starać się wyszukiwać dla was użyteczne informacje, śledzić nowości, ale również po prostu przybliżać kulturę krajów, w których żyjecie. Ukazywać typowe problemy, ale także przedstawiać ciekawe, warte zwiedzenia miejsca. Mamy nadzieję, że nasze informacje okażą się przydatne.

Redakcja

Wydawcą i inicjatorem serwisu „Za Chlebem” jest firma ZorroTrans, zajmująca się przewozem osób do Holandii, Belgii i Niemiec.

ZORROTRANS S.C.
Małachowski & Gruziel
ul. Wróblewskiego 46A/1
66-400 Gorzów Wlkp.

tel. +48 539 255 255 (Polska)
tel. +31 683 314 456 (Holandia)
biuro@zorrotrans.pl
www.zorrotrans.pl

Dodaj komentarz