Powrót na Wielkanoc z firmą przewozową ZorroTrans z Gorzowa Wielkopolskiego

Zbliżają się kolejne święta w Polsce – Wielkanoc. Są to wyjątkowe święta dla wszystkich ceniących rodzinne spotkania przy świątecznym wielkanocnym stole, zastawionym smacznym jajem, mięsiwem i słodyczami.

stół wielkanocny

Aby nie stracić takiej okazji, wszyscy mieszkający za granicą muszą już teraz myśleć o transporcie do swoich rodzinnych domów. A w powrocie tym pomoże Wam lincencjonowany przewoźnik osób – firma ZorroTrans z Gorzowa Wielkopolskiego. Firma Zorrotrans zajmuje się profesjonalnym przewozem osób z Holandii, Belgii i Niemiec. Usługi transportowe świadczy na najwyższym poziomie. Do dyspozycji swoich klientów są nowoczesne, 9-osobowe busy marki Renault Trafic, które wyposażone są w system bezpieczeństwa i najnowszy system GPS. Ponadto busy są wygodne, komfortowe, z podwójną obsadą kierowców, a każdy pasażer na czas przejazdu objęty jest dodatkowym ubezpieczeniem.

Firma ZorroTrans obsługuje województwa: lubuskie, zachodniopomorskie, wielkopolskie i kujawsko-pomorskie.

Zorro Trans

Wszelkie informacje i rezerwacje terminów prosimy dokonywać pod numerami telefonów: +48 539 255 255 (Polska), +31 683 314 456 (Holandia), emailem: biuro@zorrotrans.pl oraz przez media społecznościowe.

Serdecznie zapraszamy.

Podobne artykuły...