Przewóz osób busem do Holandii, Belgii i Niemiec z firmą Zorro Trans

Firma Zorrtrans z Gorzowa Wielkopolskiego to licencjonowany przewoźnik osób w kraju i za granicą. Głównie specjalizujemy się w międzynarodowych przewozach osób do krajów Europy Zachodniej, takich jak: Holandia, Belgia i Niemcy.

Nasze usługi transportowe prowadzimy z największą uwagą na bezpieczeństwo naszych pasażerów. Dlatego na czas podróży każdy pasażer objęty jest ubezpieczeniem, a podwójna obsada kierowców gwarantuje bezpieczny dojazd do celu.

Dla naszych stałych pasażerów mamy promocję – co piąty przejazd 50% taniej! Ponadto dbamy o komfort i wygodę naszych klientów. Nasze nowe busy wyposażone są w wygodne fotele, ogrzewanie postojowe, klimatyzację oraz dla rozrywki można pooglądać dobry film z projektora DVD.

Przewóz osób na trasie Polska – Holandia, Polska – Belgia i Polska – Niemcy, to stałe trasy i stałe dni wyjazdów. Jeździmy terminowo, bezawaryjnie dzięki nowej flocie busów Renault Trafic. Obsługujemy województwa: lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie i kujawsko-pomorskie. Odbieramy naszych pasażerów z ich domów, a odstawiamy bezpiecznie u celu podróży, w Holandii, Belgii czy Niemczech.

Zorro Trans bus

Oprócz przewozu osób do Holandii, Belgii i Niemiec prowadzimy usługę przewozu paczek. Usługa ta działa jedynie po zaplanowanej trasie przejazdu. Paczka nie może ważyć więcej niż 30 kg. Zabieramy również rowery, dokumenty i pieniądze. Usługa przewozu paczek sprawdza się idealnie naszym klientom. Ponadto usługa jest zawsze terminowa i szybka.

Nasze usługi przewozu osób busem do Holandii, Belgii i Niemiec to bezpieczne poruszanie się po świecie. Zachęcamy wszystkich miłośników z Polski do podróżowania z naszą firmą do tak wspaniałych krajów jak Holandia czy Belgia. Czy to będzie wyjazd do pracy, czy wyjazd turystyczny, zawsze dowieziemy Was bezpiecznie na miejsce.

Wszelkie pytania i rezerwacje dokonywać można na kilka sposób:

Serdecznie zapraszamy na podróż z firmą Zorro Trans.

Zorro Trans

Przyjemnej i bezpiecznej podróży!

Podobne artykuły...